Sepetinizde herhangi bir ürün bulunmamaktadır.
Dilerseniz hemen mağazamızdaki ürünlere göz atabilirsiniz.
Toplam :
  Alışverişi Tamamla
TUYA WİFİ AKILLI DUMAN DEDEKTÖRÜ

tuyam smart

₺1.100,00 KDV Dahil

DUMAN DEDKTÖRÜ

Tuya WiFi duman dedektör sensörü 85DB Alarm yangın akıllı duman dedektörü Wifi yangın koruma ev güvenlik Alarm

 

Ürün özellikleri:

Duman algılama sensörünün pasivasyonu, daha düşük güç tüketimi ve daha uzun servis ömrü yoktur. Akıllı algılama yanlış alarmı önleyebilir, yanlış alarmı ortadan kaldırabilir ve istikrarlı ve güvenilir olabilir. Cep telefonu internete erişebildiği sürece, her yerden uzaktan kontrol edilebilir. Kablosuz Internet bağlantısı, duman algılandığında cep telefonuna bir alarm gönderir. Duman tespit edildiğinde, alarm değerine ulaşıldığında bir alarm verilecektir. Ses ve ışık alarm fonksiyonu ile.

 

Wifi + Bluetooth çift mod] Ağa daha hızlı bağlanın. Bağlantı ağ hızı sadece wifi'den 2 kat daha hızlıdır. (Bluetooth sadece ağ sinyal bağlantısı için kullanılır, Bluetooth tek başına kullanılamaz. WIFI + Bluetooth daha kararlı).

 

85dB Alarm sesi] Duman dedektörü dahili 85dB alarm sesi, insanların zamanında cevap vermesine ve hızlı bir şekilde bununla uğraşmasına izin verir.

 

Uzaktan izlemeDuman dinamiği, mobil uygulama üzerinden gerçek zamanlı olarak görülebilir. Evden ne kadar uzakta olursanız olun, evinizi daha akıllı yapabilirsiniz.

 

Yüksek hassasiyetli duman algılama] Bir yangın oluştuğunda, sensör dumanı hassas bir şekilde algılayacak, bir alarm zili gönderecek ve ardından insanları ve mülkiyeti korumak için bildirimi akıllı telefonunuza itecektir. Özel duman akıllı algoritma yüksek hassasiyet, yanlış alarm ve güçlü anti-girişim yeteneğine sahiptir.

 

Geniş uygulamaTam kova, anti-sökme braketi ve uygun kurulum ve temizlik mükemmel patent yapısı. Yaygın olarak evlerde, fabrikalarda, okullarda, çekimlerde, ofislerde, villalarda ve konutlarda yangın alarmı ihtiyacı vardır.

 

Özellikler:

Giriş voltajı: 3V LR03

Sessiz akım: ≤ 15uA

Alarm akımı: ≤ 220mA

Düşük güç düşük voltaj: ≤ 2.4V

WiFi:802.11 B /g/n

Alarm ses seviyesi: 85db/1m

Tespit aralığı: 20m ²

Kurulum yöntemi: tavana monte

Alarm modu: cep telefonu APP bildirim itme (akıllı yaşam/Tuya akıllı)

Boyutu: 80*38*52mm

 

Ürün paketi dahil:

1XWiFi duman sensörü

1xsticker
1xUser kılavuzu

 

Yorum yapmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Benzer Ürünler